Pomysły na Walentynkowe prezenty dostępne od ręki.

Nie masz jeszcze prezentu na Walentynki? Nie masz pomysłu?

Poniżej znajdzesz kilka propozycji ebooków dostępnych od ręki, które mogą się spodobać Twojej Walentynce.

Naturalne planowanie rodziny - Poznaj fakty i mity o tej naturalnej i sprawdzonej metodzie

naturalne-planowanie-rodziny

Czy wiesz jak wybrać i stosować dobrą, tanią, zdrową i jednocześnie skuteczną metodę planowania rodziny i mieć z tego pełną satysfakcję? Jak świadomie wybrać między antykoncepcją a metodami naturalnymi?
Polecamy: dla wszystkich, którzy są spragnieni szczęśliwej miłości i pięknego, dającego zadowolenie seksu.
Mało kto wie, że naturalne planowanie rodziny (NPR) nie ma nic wspólnego z mało skutecznym kalendarzykiem małżeńskim. Jeśli tego nie wiedziałaś, to zapewne nie wiesz także o tym, że:

 • nieregularne cykle nie stanowią u kobiety żadnej przeszkody w prawidłowym stosowaniu NPR;
 • każda kobieta może osiągnąć w NPR skuteczność porównywalną ze skutecznością prawidłowo stosowanej antykoncepcji hormonalnej (99 procent i więcej).
Z tego nietypowego poradnika dowiesz się jak stosując Naturalne Planowanie Rodziny (NPR) osiągnąć pełnię spokoju i bezpieczeństwa. Jeśli lubisz dokonywać świadomych wyborów przeczytaj więcej zanim wybierzesz metodę planowania rodziny najbardziej komfortową dla ciała i ducha.
Pobierz bezpłatny fragment. Kup ebooka "Naturalne planowanie rodziny" za jedyne 14,97PLN
Arkana seksu - ekstaza i jedność - Poznaj arkana seksu, dzięki którym wzmocnisz swój związek i doznasz wielu przyjemności.

arkana-seksu-ekstaza-i-jednosc-pOdkryj nieznane sposoby zwiększania seksualnej przyjemności bazowane na dawnych, chińskich technikach miłosnych!

Przeczytaj, a na nowo odkryjesz seks i pełne doznawanie rozkoszy, jaką ze sobą niesie...
Jak przedłużyć i zintensyfikować rozkosz? Odpowiedź na to pytanie to praktycznie największa część tej książki.

Poza tym, ebook "Arkana seksu - ekstaza i jedność" zawiera:

 • Omówienie teoretyczne podstawowych zasad osiągania seksualnej pełni
 • Porady dotyczące seksualnego menu i zastosowania naturalnych afrodyzjaków
 • Omówienie metod zwiększających intensywność odczuwanych doznań
 • Omawia efektywne metody współpracy z energią seksualną, zwiększające doznawanie jej błogiego obiegu
 • Podaje ćwiczenia polepszające ogólne samopoczucie i zwiększające nasze predyspozycje seksualne
 • Podaje sposoby poszerzania naszych doznań erotycznych poprzez pogłębienie więzi z naszym partnerem
 • Doradza jak używać zmysłów, gestów, głosu i dotyku podczas wzajemnej bliskości, aby wprowadzić partnera w stan głębokiego zadowolenia

Pobierz bezpłatny fragment lub Kup ebooka "Arkana seksu ekstaza i jedność" za jedyne 19,97PLN


69-goracych-zabaw-dla-par-p69 gorących zabaw dla par.

Wspaniały seks już od jutra. Oto 69 erotycznych zabaw, które odmienią Twoje intymne życie.
Przewodnik po niezwyczajnych erotycznych zabawach dla małżeństw.

Czujesz, że Twoje życie seksualne nie jest już takie jak było? Chcesz podkręcić temperaturę swojego związku? Czujesz, że coś jest nie tak, bo nie iskrzy między Wami jak dawniej? Boisz się pomyśleć, że cudownie podniecające oczekiwanie na wspólne chwile „było, minęło” i nigdy już nie powróci?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na któreś z tych pytań, to bądź spokojny. Nie Ty jeden masz przejściowe kłopoty ze swoim życiem seksualnym i nie Ty jeden je rozwiążesz. Tak naprawdę bardzo wiele osób cierpi z powodu niskiej jakości życia intymnego. Twoje problemy są przejściowe i można je rozwiązać, a już za chwilę poznasz na to konkretne sposoby.

Już za chwilę dowiesz się jak sprawić by:

 • dzień po dniu Wasza więź seksualna robiła się silniejsza mimo upływającego czasu?
 • z każdym dniem coraz bardziej niecierpliwie czekać na wspólny, intymny czas wolny?
 • seks przestał być rutyną, a stał się wzbogacającym związek wspólnym doświadczeniem?
 • Twoja druga połowa z niecierpliwością oczekiwała na kolejne intymne chwile?

Pobierz bezpłatny fragment lub Kup ebooka "69 gorących zabaw dla par" za jedyne 21,70PLN


Tajemnice męskiego umysłu.

tajemnice-meskiego-umyslu-pPoznaj tajemnice męskiego umysłu i dowiedz się:
Jak zrozumieć mężczyznę i odkryć jak ważna jest prawdziwa przyjaźń w Twoich relacjach z NIM?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś w relacji z mężczyzną, że wydawał Ci się niedostępny? Miałaś może wrażenie jakby nie chciał dzielić się z Tobą swoimi troskami, choć wiedziałaś, że coś go trapi? Jeśli jego zachowanie polegało na powtarzającym się udzielaniu zdawkowych, nieszczerych odpowiedzi w reakcji na Twoją troskę, to najprawdopodobniej mężczyzna ten nie uznawał Ciebie za swojego PRZYJACIELA.

Pewnie pomyślisz "Jak to? Przecież to niemożliwe! Robiłam wszystko, żeby być jego przyjaciółką!" Prawdopodobnie odruchowo i nieświadomie stosowałaś wobec niego zachowania, które Tobie wydają się całkowicie naturalne, a jego po prostu drażnią lub tłamszą. Bycie przyjacielem mężczyzny jest bowiem sztuką do opanowania tylko przez kobietę, która zna tajemnice męskiego umysłu.

Możesz zostać jego Najlepszym Przyjacielem albo Największym Wrogiem!

Pobierz bezpłatny fragment lub Kup "Tajemnice męskiego umysłu" za jedyne 26,90PLN


Rutyna w związku.

rutyna-w-zwiazku-pPoznaj 52 skuteczne i sprawdzone sposoby, aby wymazać rutynę ze swojego związku

Zainwestuj w swój związek. Kup ebooka i korzystaj z niego codziennie. Zobaczysz, jak bardzo można ulepszyć relację z drugą osobą stosując proste pomysły zawarte w tej książce.
Kluczem do poprawy stanu Waszego związku jest robienie różnych rzeczy wspólnie oraz robienie czegoś dla partnera/partnerki. Nie macie pomysłu, co można robić razem i jak czerpać z tego radość? Ten e-book jest odpowiedzią na Wasze problemy.

Nie proponuję Ci, Mężczyzno, żebyś kupił partnerce futro z norek czy partnerowi skórzany płaszcz jak z “Matrixa” (nawet jeśli Cię na to stać – w końcu szkoda życia zwierzątek, a Waszemu związkowi na dalszą metę to i tak nie pomoże :)

Nie namawiam Cię, Kobieto, do zrobienia operacji plastycznej (nie żałuj, jeśli nie masz na taki zabieg pieniędzy – to nie duże piersi czy gładka twarz czynią związek trwałym). Znajdziesz tu kilkadziesiąt prostych, właściwie darmowych lub bardzo, bardzo tanich sposobów na to, by ożywić Wasz związek i zwalczyć rutynę.

Wyobraź sobie, że co tydzień możesz otworzyć książkę i przeczytać kolejny rozdział, który wniesie świeży powiew do Twojego związku - i tak przez cały rok! Aż 52 sprawdzone sposoby, które pomogą Wam naprawdę cieszyć się sobą i odkryć różne zapomniane już może sposoby na odczuwanie przyjemności z bycia razem.

Pobierz bezpłatny fragment lub Kup ebooka "Rutyna w związku" za jedyne 14,90PL


Chłopiec czy dziewczynka.

chlopiec-czy-dziewczynkaPoznaj najnowsze, sprawdzone, naukowe sposoby planowania płci, które znają tylko nieliczni.

Co byś powiedziała, na zebrane w jednym miejscu wszystkie dostępne aktualnie informacje naukowe, dotyczące wszelkich metod planowania płci dziecka przed poczęciem?

Szczegółowo, a właściwie nawet "krok po kroku" opisuję jedyną, najbardziej pewną, wolną od opłat licencyjnych metodę dr Shettlesa, poszerzoną o moje własne doświadczenia polegające na wzbogaceniu jej o metodę tablic chińskich oraz elementy dietetyczne.

Wiedza podawana tutaj, chociaż pobieżna, umożliwia w jednym opracowaniu spojrzeć na całokształt spraw związanych z macierzyństwem.

Jaka będzie Twoja reakcja na następujące moje stwierdzenia?:

 • Czy gdybym powiedział Tobie, że istnieją od całkiem niedawna naukowe metody planowania płci, z których każdy może skorzystać, bez wychodzenia z własnej sypialni, uwierzyłabyś?
 • A gdybym dodał jeszcze, że aby skutecznie zaplanować płeć swojego dziecka, nie jest konieczna specjalistyczna wiedza, ani osobista wizyta w poradniach, czy uwierzyłabyś?
 • A jeżeli oświadczę, że możesz zacząć od przeczytania tego ebooka, i bez żadnej dodatkowej szczególnej wiedzy, umożliwi to Tobie skuteczne, zaplanowanie syna lub córki, to uwierzysz?
 • Oraz dodatkowo, co najważniejsze, dowiesz się jak stworzyć własnym dzieciom, najlepsze warunki startu do życia w zdrowiu, jeszcze przed ich narodzeniem.

Pobierz bezpłatny fragment lub Kup ebooka "Chłopiec czy dziewczynka" za jedyne 29,95PLN


I wiele innych dostępnych tutaj w kilka chwil.

 


Podobne tematy